Hakkımızda

ERKOÇ METAL MAKİNE SAN. ve TİC. A.Ş., Erkoç Ailesi tarafından 2003 yılında kurulmuştur. İlk kuruluş amacı Erkoç AŞ. Grup şirketlerine ait diğer şirketlerin makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılamak olsa dahi; sektörde kaliteli imalat arayan fason ve yan sanayi firmalarının ilk tercihlerinden birisi oldu.

Müşteri odaklı çalışma prensibi ve sistematik altyapı desteği ile Erkoç Metal A.Ş.nin Türkiye çapında hızlı ama güvenli bir yükseliş yaşaması sağlanmıştır. Firmamız yüksek teknoloji sac işleme merkezi olarak, Punch, Lazer ve Abkant ağırlıklı projelerde, daim müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Bunun dışında çalıştığımız firmalara kaynak, boya, kaplama işçiliklerini dışarıdan tedarik ederek yarı mamül ya da bitmiş ürün teslimatları yapabilmektedir. Kurulan sistematik altyapımız sayesinde müşteri mülkiyetleri (resimler, teklifler,sipariş formları, imalat akış şemaları) yedeklemeli olarak şifreli erişim sağlanan serverlarda saklanmaktadır. S.I.V.- Sistem teknolojisi ile tüm proseslerimiz kayıt altına alınmakta, müşteri memnuniyeti ve kalite prosedürleri de aynı sistem tarafından kayıt altına alınıp maksimum kalite ve memnuniyet sağlanmaktadır.

yukarı çık

Hakkımızda

world-map

Beton Agregaları Üretiminde kendini yıllardır kanıtlamış olan firmamız, Hazır Beton Üretiminde de başarıyla hizmet göstermektedir.

Hızlı Iletişim

Adresimiz : Sanayi Cad. No:21/2 Bornova, İzmir
Telefon : +90 232 388 84 89
Faks : +90 232 388 87 17
Mail : [email protected]